Søk
  • Helsehuset Greaaker

Helsehuset Greaaker tilbyr nå nettkonsultasjon!

Oppdatert: mars 29

Helsehuset Greaaker ønsker å være tilgjengelige under perioden vi må holde fysisk stengt. Derfor kan dere som ønsker å få kontakt med den behandleren dere har hatt avtale med eller er ny pasient/klient og ønsker konsultasjon, bli kontaktet over sikker videolinje (godkjent av Datatilsynet). For å sette opp en avtale som passer deg vil du bli kontaktet. Konsultasjonen kan foregå via din mobiltelefon eller PC/ Mac. Du trenger ikke laste ned noen app for at dette skal fungere. Send en SMS eller mail til den dere ønsker kontakt med: Fysioterapeut Marianne Kallasten tlf 46974822 mail: marianne@tindlund.no

Fysioterapeut Gert R. Vastveit tlf 46974822 eller 99638809 mail: gert@tindlund.no

Fysioterapeut (privat) og akupunktør Marianne Thomesen Eriksen tlf 40870208 mail: akupunktur@tindlund.no

Gestalt - og familieterapeut Lene Sofie Arnesen tlf 90848508 mail: lene@hverdagsterapeuten.no

Fotterapeut Trine Talgø tlf 97779754 Kan bare ha behandling ved henvisning fra lege ved helt akutte problemer i 15 min.

Osteopat Madelen Friberg tlf 91526431 mail: madelen@tindlund.no

Psykomotorisk fysioterapeut Tonje Nygaard tlf46974824 mail: tonje@tindlund.no

Fysioterapeut (privat) Didrik Mogensen tlf 46676918 mail: didrik@tindlund.no

Fysioterapeut Tommy Aasli tlf 46974823 mail: tommy@tindlund.no


Ernæringsrådgiver Randi Flesjø tlf 47372800 mail: randi@randiflesjo.no

Prisene på tjenestene vil variere. Avtalefysioterapeuter følger Helfo tidstakster dvs egenandel

20 min 30 min 40 min 50 min 60 min kr 123.- kr.160.- kr. 197.- kr 234.- kr.271.-

Psykomotorisk fysioterapeut

20 min 30 min 40 min 50 min

kr 123.- kr.162.- kr. 201.- kr 240.-


link Lovdata. https://lovdata.no

Helprivate fysioterapeuter kr 300.- for 30 min. For andre tjenester vil dere få informasjon ved henvendelse.

0 visninger

 Eikveien 22, 1718 Greåker

Midt mellom Fredrikstad og Sarpsborg  

NB. Bedriftshelsetjenesten Ringvoll og Høyden har samme adresse, men eget telefonnummer: 69 25 31 06

* Ved henvendelese på e-post eller kontaktskjema vil du bli kontaktet innen to virkedager. Hvis det haster, eller ved avbestilling, ring vårt telefonnummer eller kontakt din behandler direkte. Resepsjonen er bemannet mandag-fredag 0900-1400, og det vil i dette tidsrommet primært være enklere å komme gjennom per telefon.